Hakkımızda

Hakkımızda

Katma Değerli,
Yenilikçi,
Değer Katan Çözümler

Hakkımızda

ÖGE Bilişim, 25 yıllık sektör deneyimi ile 2019 yılında İstanbul’da, %100 yerli sermaye ve Türkiye’yi dünyada başarı ile temsil etme amacı ile kurulmuş, Türkiye’nin her noktasındaki işletmelere hizmet verebilme kapasitesi olan bir teknoloji ve yazılım şirketidir.

Türkiye’nin en köklü bilişim şirketlerinden biri olan Bilişim A.Ş.’nin iş ortağı olarak çıktığımız bu yeni yolda dijital dönüşüm ile iş süreçlerindeki verimliliği ve etkinliği artırmak isteyen müşterilerimiz için İnsan Kaynakları (HR), Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP), İş Zekası (BI) gibi ihtiyaç duyulan alanlarda uluslararası standartlarda yazılım çözümleri üretiyoruz.

ÖGE Bilişim, bugüne kadar 150’den fazla KOBİ, kamu kuruluşu ve kurumsal şirket için dijital dönüşüm projeleri gerçekleştirmiş; telekomünikasyondan perakendeye, bankacılıktan turizme, medyadan inşaata çok geniş sektör deneyimi ve ilk günün heyecanı ile sürekli kendini geliştirmeye adamış uzman bir kadrodan oluşmaktadır.

Uzman kadromuz ve yazılımlarımızın dünyayı değiştirme gücüne olan inancımız ile öncelikle Türkiye’de, ardından dünyada gelecek inovasyon dalgalarına hazır olmak isteyen tüm işletmelerin karşılarına çıkacak zorlukları aşmada en güvendikleri çözüm ortakları olmak için var gücümüzle çalışıyor, geleceği inşa ediyoruz.

Vizyonumuz

Teknoloji ve insanın kusursuz bir uyum içinde insan hayatını iyileştirmek için çalıştığı bir dünya hayal ediyoruz.

Misyonumuz

İnsan hayatına değer katarak daha güzel bir gelecek için çalışan tüm kuruluşların, dünyanın neresinde olurlarsa olsun, hedeflerine daha verimli ve hatasız ulaşmalarını sağlayan teknoloji ürünleri geliştirmek.

background

ÖGE Bilişim Çözümleri ile
işinizi dönüştürün