Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Tüm Süreçlerinizde Birlikteyiz

Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri

Dijital dönüşüm yolculuğunda; deneyimli uzman kadrosuyla, ihtiyaç duyduğunuz bütün iş süreçlerinizde (İnsan Kaynakları, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Raporlama) bilgi ve tecrübemizi paylaşmak için yanınızdayız.

Yazılım Bakımı & Teknik Destek

Yazılım Bakımı & Teknik Destek

Bilişim Bordro ürünü, deneyimli uzman kadromuz ve Ar-Ge çalışanlarımızın eliyle sürekli geliştirilmekte ve değişen koşullara ve teknolojiye uygun olarak yenilenerek güncellenmektedir. Bu nedenle, üretim yanlışlarına karşı belirli süre garanti hizmetleri kapsamında, garanti süresi sona erdikten sonra da bakım ve teknik destek hizmetleri kapsamında, özgün yazılım ürünlerimizle ilgili her türlü bakım ve teknik destek hizmetini nitelikli ve yetkin biçimde vermekteyiz. Bu hizmetler, yazılım versiyonun güncellenmesi ve/ya da yükseltilmesi, yanlışların düzeltilmesi, mevzuattan ya da günlük gereksinimlerden kaynaklanan ve ürünün temel tasarım yapılarına ya da teknolojik altyapısına aykırı olmayan türdeki değişikliklerin gerçekleştirilmesini kapsamaktadır.
Bakım, teknik destek ve işletim desteği hizmetleri, Müşterilerimizin tercihlerine göre, uzaktan bağlantı, telefonla destek, yerinde uzman bulundurma ya da çağrı üzerine uzman görevlendirme (uzman/gün) yöntemleriyle verilebilmektedir.

Yeni Yazılım Projeleri Geliştirme ve Dış Kaynak Hizmeti

Yeni Yazılım Projeleri Geliştirme ve Dış Kaynak Hizmeti

Kurumunuza özel yazılım geliştirme süreçlerinizde uzman ve deneyimli kadromuzla yanınızdayız.

Bu hizmeti uzman kadro dış kaynak çalışanlarla veya proje yönetimini ÖGE BİLİŞİM'in yapacağı şekliyle alabilirsiniz.

Eğitim Hizmetleri

Eğitim Hizmetleri

Bilişim A.Ş ürünleri ve yazılım geliştirme teknolojileri konusunda birikimli kadromuzla farklı seviyede çalışanlara eğitimler verilerek dijital dönüşümünüze katkı sağlanır.

Bize Ulaşın!

Ürünleri deneyimlemek ve ihtiyaçlarınızı belirlemek için uzmanlarımız ile görüşün.